Bezpłatny formularz zgłoszenia wypadku

 

Miałeś wypadek komunikacyjny?

Doznałeś wypadkowi przy wykonywanej pracy?

Na wskutek wypadku zmarła Tobie bliska osoba?

Poślizgnąłeś się na oblodzonym lub dziurawym chodniku?

Doświadczyłeś wypadku w szpitalu przez błąd medyczny jaki popełnił lekarz?

 

PAMIĘTAJ

  1. Wszystkich klientów obejmujemy od początku profesjonalną opieką prawną i medyczną przez cały okres współpracy.
  2. Zawsze uzyskujemy najwyższe odszkodowanie na rynku za szkody osobowe na rynku odszkodowawczym w całej europie.
  3. Troszcząc się o komfort poszkodowanych zawsze rozliczamy się po zakończeniu sprawy związanej z odzyskaniem odszkodowania.
  4. Umożliwiamy zweryfikowanie dokumentacji związanych z wypadkiem bez obciążania Państwa dodatkowymi kosztami tym samym.
  5. Szanując Państwa czas docieramy do wszystkich klientów i nie pobieramy jakichkolwiek opłat za dojazd lub innych ukrytych kosztów.
  6. Do dnia dzisiejszego zaufało nam aż 180.000 zadowolonych klientów, dlatego że uzyskujemy najwyższe odszkodowania powypadkowe.
  7. Dbając o satysfakcję klientów nigdy nie pobieramy opłat związanych konsultacjami, ani za porady prawne związane z odszkodowaniami.

 

Nigdy nie rezygnuj z pytania związanego z Twoim odszkodowaniem – nie rezygnuj z szansy na odzyskanie należnego Tobie odszkodowania, które z pewnością ułatwi życie, a także jest niezbędne na kosztowne leczenie przez profesjonalistów lub zadośćuczynienie za wyrządzone straty i cierpienie zaistniałe za sprawą nieszczęśliwego zdarzenia jakim jest wypadek. Wysłanie zapytania związanego z odszkodowaniem nic nie kosztuje i nie wnosi żadnych zobowiązań ze strony poszkodowanego, dlatego że jest to jedynie pomoc w uzyskaniu potrzebnej nam odpowiedzi związanej z wypadkiem.

 

BEZPŁATNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA WYPADKU

 

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Opcjonalnie opisz wypadek

zgłoś wypadek i odszyskaj odszkodowanie